برگزاري نمايشگاه مادر، نوزاد و كودك همزمان با نمايشگاه محصولات بهداشتي و شوينده

تاریخ : 1395/5/31   بازدید : 1543  نظرات : 0  

این دو نمایشگاه در ساعات بازدید 16 تا 22 میزبان حضور عموم علاقه مندان به ویژه بانوان است.

برگزاري نمايشگاه مادر، نوزاد و كودك همزمان با نمايشگاه محصولات بهداشتي و شوينده

اولین نمایشگاه تخصصی مادر، نوزاد و کودک در تاریخ 2 تا 5 شهریور ماه همزمان با ششمین نمایشگاه تخصصی محصولات بهداشتی، شوینده، پاک کننده، سلولزی، تجهیزات و خدمات وابسته در محل نمایشگاه های استان اصفهان در کنار پل شهرستان برگزار می شود.
به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، در اولین دوره برگزاری نمایشگاه تخصصی مادر، نوزاد و کودک، 45 مشارکت کننده از استان های اصفهان و تهران در شاخه های کاری سیسمونی، سرویس خواب نوزاد و کودک، کلینیک ها و مراکز مشاوره، بیمارستان ها، اسباب بازی و وسایل کمک آموزشی، تزئینات اتاق کودک و تغذیه کودک شامل مواد رژیمی و بدون قند حضور دارند.  
کلینیک ایران مهر، مؤسسه بند ناف رویان، بیمارستان سعدی و گروه صنعتی ویتانا از شاخص ترین مشارکت کنندگان در اولین دوره نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک هستند که در قالب دو سالن میرداماد و نقش جهان به مساحت 5000 متر مربع به عرضه آخرین توانمندی ها و محصولات خود می پردازند. برگزاری جنگ های شاد کودکانه از جمله حضور عمو قاصدک نیز از جمله برنامه های جنبی نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک خواهد بود.
همچنین ششمین نمایشگاه تخصصی محصولات بهداشتی، شوینده، پاک کننده، سلولزی، تجهیزات و خدمات وابسته در سالن شیخ بهایی به مساحت 3000 مترمربع با حضور 30 مشارکت کننده و همزمان با نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک برگزار خواهد شد.  
حاضران در این نمایشگاه از استان های اصفهان، تهران، خراسان رضوی و هرمزگان و نمایندگی های فروش برندهای ایتالیا، فرانسه، ترکیه، آلمان، چین و امارات متحده عربی در زمینه محصولات بهداشتی، آرایشی، شوینده، پاک کننده، سلولزی و تجهیزات وابسته فعالیت دارند.
امپر، کادوس، دافنه، رویال، هات رکس، دوبینا، پرنسلی و گلتاش از مطرح ترین مشارکت کنندگان در ششمین دوره برگزاری نمایشگاه محصولات بهداشتی و شوینده هستند. برگزاری تخصصی تر نمایشگاه در متراژ وسیع تر نسبت به سال های گذشته و حضور بیشتر تولیدکنندگان و برندهای قدرتمند، مهمترین تفاوت این دوره نمایشگاه محسوب می شود.
این دو نمایشگاه در ساعات بازدید 16 تا 22 میزبان حضور عموم علاقه مندان به ویژه بانوان است. 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
Back To Top