اصفهان میزبان دو نمایشگاه تخصصی ویژه جوانان می‌شود

تاریخ : 1397/5/23   بازدید : 1553  نظرات : 0  

برگزاری دو نمایشگاه تخصصی در حوزه «سلامت، ورزش و تغذیه» و «آرایشی، بهداشتی و پوست و مو»، پل شهرستان اصفهان را به پاتوق جوانان تبدیل خواهد کرد.

اصفهان میزبان دو نمایشگاه تخصصی ویژه جوانان می‌شود

برگزاری دو نمایشگاه تخصصی در حوزه «سلامت، ورزش و تغذیه» و «آرایشی، بهداشتی و پوست و مو»، پل شهرستان اصفهان را به پاتوق جوانان تبدیل خواهد کرد.
به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌ اصفهان، ششمین نمایشگاه تخصصی سلامت، ورزش، تغذیه و خدمات وابسته و هفتمین نمایشگاه تخصصی آرایشی، بهداشتی و مراقبت از پوست و مو طی روزهای 23 تا 26 مردادماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار خواهد شد.
در ششمین نمایشگاه تخصصی سلامت، ورزش، تغذیه و خدمات وابسته بیش از 40 مشارکت‌کننده در حوزه‌های مختلف بازرگانی تجهیزات ورزشی، هیئت‌های ورزشی، کلینیک سلامت پا، فروشگاه‌های محصولات ارگانیک و سالم، تولیدکنندگان مکمل‌های ورزشی و مجموعه‌های ورزشی حضور دارند و به ارائه فعالیت‌های خود می‌پردازند.
این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 1600 مترمربع برگزار می‌شود و فعالان حوزه‌های مرتبط از استان‌های تهران، اصفهان و یزد در آن حضور خواهند داشت.
سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، باشگاه سپاهان، هیئت چوگان، بازرگانی ستاری، هیئت دارت و تیراندازی، باشگاه ذوب‌آهن، مجموعه ورزشی رویال آرنا، مجموعه ورزشی گرک‌یراق، دانشکده تربیت بدنی استان اصفهان و هیئت پزشکی ورزشی استان از جمله شرکت‌کننده‌های شاخص این نمایشگاه هستند. همچنین استخر‌های بهار، گلسار و آبسار، شرکت عرشیا مکمل، صندلی ماساژ ایرست و مجموعه ورزشی و گردشکری آرامان نیز از دیگر حاضران این نمایشگاه به شمار می‌روند.
در کنار این نمایشگاه، هفتمین نمایشگاه تخصصی آرایشی، بهداشتی و مراقبت از پوست و مو برگزار می‌شود که 45 مشارکت‌کننده از استان‌های کرمانشاه، تهران، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، اصفهان و چهارمحال و بختیاری در آن حضور دارند.
این نمایشگاه نیز به مدت چهار روز برپا خواهد بود که آخرین محصولات حوزه تخصصی محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت از پوست و مو را به نمایش عمومی می‌گذارد. همچنین حضور کلینیک‌ها و آموزشگاه‌های برتر اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و ارائه خدمات ویژه از سوی آنها، شرایط ویژه‌ای را برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه رقم خواهد زد.
انجمن جراحان پلاستیک و کلینیک‌های پوست و مو، کلینیک‌های اسپادانا، آرتین، آریان، ایلیا، سپید، دکتر رفیعی و تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان معتبر آرایشی و بهداشتی اصفهان نیز در این نمایشگاه حضور دارند و فعالیت‌های خود را در فضایی بالغ بر 1700 مترمربع به نمایش خواهند گذاشت.
در کنار این دو نمایشگاه و طی تمامی روزهای آن، برگزاری همایش‌های علمی و تخصصی ویژه پیش‌بینی شده که حضور در آنها برای بازدیدکنندگان مفید خواهد بود.
از جمله این همایش‌ها می‌توان به سمینار تغذیه و مکمل‌ها، سمینار تشخیص ناهنجاری‌های اسکلتی و حرکات اصلاحی، همایش تخصصی ویژه آرایشگران و سالن‌های زیبایی برتر اصفهان، سمینار معرفی دستگاه‌های پزشکی مراقبت از پوست و مو، سمینار استخوان ایمنی بدن، سمینار نقش تیپ‌های بدنی در موفقیت ورزشی، سمینارهای مرتبط با چاقی و لاغری، سمینار نقش ورزش در سلامت و سمینار علمی روابط اجتماعی سالمندان اشاره کرد که غنای این نمایشگاه را افزایش خواهد داد.
ششمین نمایشگاه تخصصی سلامت، ورزش، تغذیه و خدمات وابسته و هفتمین نمایشگاه تخصصی آرایشی، بهداشتی و مراقبت از پوست و مو طی روزهای 23 تا 26 مردادماه امسال و از ساعات 17 تا 23 برای بازدید عموم برپا خواهد بود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
Back To Top